Aukso žvynas
LTUENGRUS
3 Nations Carp Cup 2014, 2014-05-01 09:17:33

2014-05-01-8:00

Место Сектор Страна Команда Клч-во + Вес в кг + Вес в кг.
I 4 LTU Memel Carp 29,2
II 7 LTU Siprak 1 11,7 11,7
III 10 RUS Primudrij Peskarj 6,9
IV 8 LAT Watherbird 1 6,4 6,4
V 1 LAT Capital Carp
VI 2 RUS Medvedi
VII 3 RUS Dva Valerki
VIII 6 LTU Aukso Žvynas
IX 9 LAT Amigo Carp

Страна Клч-во + Клч-во Вес в кг + Вес в кг.
Lietuva 1 4 11,7 40,9
Россия 1 6,9
Latvia 1 1 6,4 6,4

The Big Fish 11.700 kg "Siprak" - LTU

The Little Fish 6.400 kg "Watherbird" - LAT

3 Nations Carp Cup 2014, 2014-04-30 20:43:10

2014-04-30-20:00

Место Сектор Страна Команда Клч-во + Вес в кг + Вес в кг.
I 4 LTU Memel Carp 1 8,4 29,2
II 10 RUS Primudrij Peskarj 1 6,9 6,9
III 1 LAT Capital Carp
IV 2 RUS Medvedi
V 3 RUS Dva Valerki
VI 6 LTU Aukso Žvynas
VII 7 LTU Siprak
VIII 8 LAT Watherbird
IX 9 LAT Amigo Carp

Страна Клч-во + Клч-во Вес в кг + Вес в кг.
Lietuva 1 3 8,4 29,2
Россия 1 1 6,9 6,9
Latvia

The Big Fish 11.400 kg "Memel Carp" - LTU

The Little Fish 6.900 kg "Primudryj Peskarj" - RUS

3 Nations Carp Cup 2014, 2014-04-30 16:52:18

2014-04-30-16:00

Место Сектор Страна Команда Клч-во + Вес в кг + Вес в кг.
I 4 LTU Memel Carp 2 9,4+11,4 20,8
II 1 LAT Capital Carp
III 2 RUS Medvedi
IV 3 RUS Dva Valerki
V 6 LTU Aukso Žvynas
VI 7 LTU Siprak
VII 8 LAT Watherbird
VIII 9 LAT Amigo Carp
IX 10 RUS Primudrij Peskarj

Страна Клч-во + Клч-во Вес в кг + Вес в кг.
Lietuva 2 2 9,4+11,4 20,8
Россия
Latvia

The Big Fish 11.400 kg "Memel Carp" - LTU

The Little Fish 9.400 kg "Memel Carp" - LTU

3 Nations Carp Cup 2014 sectors, 2014-04-30 10:47:37

1 sector Capital Carp LAT
2 sector Medvedi RUS
3 sector Dva Valerki RUS
4 sector Memel Carp LTU
6 sector Aukso Zvynas LTU
7 sector Siprak LTU
8 sector Watherbird LAT
9 sector Amigo Carp LAT
10 sector Primudrij Peskarj RUS

The competition will starts at 11:00.

3 Nations Carp Cup 2014 sectors, 2014-04-30 09:36:07

Имя Фамилия Клуб Страна Очередь Сектор Team Runner
Jonas Kukanauskas Aukso Zvynas LTU 2 6
Egidijus Juodeikis
Valerii Dremliuk Dva Valerki RUS 6 3 Inna Sekretariova
Valerii Sekretariov
Andrey Trusov Primudrij Peskarj RUS 9 10
Igor Savran
Andrejs Martinovs Waterbird LAT 7 8 Sanita Supstika
Maris Putnins
Vaidas Januskevicius Memel Carp LTU 4 4
Andrey Bazutkin
Povilas Janeika Siprak LTU 1 7 Mindaugas Bartkus
Remigijus Rupeika
Janis Karlsons Capital Carp LAT 5 1 Peteris Frolovs
Armins Gedrovics
Vitalijs Necepurenko Amigo Carp LAT 8 9
Gatis Gaspuitis
Tatjana Mikhailova Medvedi RUS 3 2
Jurii Mikhailova

HAVE A GOOD TIME :)

Aukso Žvynas, 2014-04-23 20:57:59

"Aukso Žvynas Taurė" 2014 dalyviai:
Gold Fin - Latvia PATVIRTINTA
Dynamite Baits – Žūklys - Kaunas PATVIRTINTA
Siprak - Kaunas Laukiame patvirtinimo
Aukso Žvynas - Tauragė PATVIRTINTA
ADD Team - Vilnius/Raseiniai Laukiame patvirtinimo
Kitam krante - Šiauliai PATVIRTINTA
Moon Carp - Latvia Laukiame patvirtinimo
Amber Carp - Latvia Laukiame patvirtinimo
BH Team - Kaunas Laukiame patvirtinimo
Memel Carp - Klaipėda Laukiame patvirtinimo
Laukiame patvirtinimo iki birželio 1 d.

Aukso Žvynas, 2014-04-06 20:30:51

"Aukso Žvynas Taurė" 2014 dalyviai:

Gold Fin - Latvia Laukiame patvirtinimo
Dynamite Baits – Žūklys - Kaunas Laukiame patvirtinimo
Siprak - Kaunas Laukiame patvirtinimo
Aukso Žvynas - Tauragė Laukiame patvirtinimo
ADD Team - Vilnius/Raseiniai Laukiame patvirtinimo
Kitam krante - Šiauliai Laukiame patvirtinimo
Moon Carp - Latvia Laukiame patvirtinimo
Amber Carp - Latvia Laukiame patvirtinimo
BH Team - Kaunas Laukiame patvirtinimo
Memel Carp - Klaipėda Laukiame patvirtinimo

Laukiame patvirtinimo iki birželio 1 d.

Aukso Žvynas, 2014-03-24 19:06:35

Aukso Žvynas Taurė 2014 varžybų rezervinės komandos:
Perlas - Šiauliai
Pro Carpius - Vilnius
MT Team - Kaunas

Aukso Žvynas, 2014-01-10 22:14:18

Aukso Žvynas Taurė 2014 varžybų rezervinės komandos:

Perlas - Šiauliai

Pro Carpius - Vilnius

???

Aukso Žvynas, 2013-11-05 20:33:00

"Aukso Žvynas Taurė 2014" registruotis panorę dalyviai:

  • Gold Fin - Latvia
  • Dynamite Baits – Žūklys - Kaunas
  • Siprak - Kaunas
  • Aukso Žvynas - Tauragė
  • ADD Team - Vilnius/Raseiniai
  • Kitam krante - Šiauliai
  • Moon Carp - Latvia
  • Amber Carp - Latvia
  • BH Team - Kaunas
  • Memel Carp - Klaipėda
  • ---------------------------------------------------------

    Rezervinės komandos:

  • ?
  • ?
  • ?
  • Paraškas registracijai siūskite: auksozvynas@gmail.com

    Aukso Žvynas, 2013-11-02 21:49:41

    "Aukso Žvynas Taurė 2014" registruotis panorę dalyviai:

  • "Gold Fin" - Latvia
  • Darius ir Kęstutis - Kaunas
  • "Siprak" - Kaunas
  • "Aukso Žvynas" - Tauragė
  • ADD Team - Vilnius/Raseiniai
  • Kitam krante - Šiauliai
  • ?
  • ?
  • ?
  • ?
  • Paraškas registracijai siūskite: auksozvynas@gmail.com

    Darius, 2013-11-02 15:46:35

    Todel kad imone registruota Vilniuje , bet mes tikrai kaunieciai :) Komandos pavadinima parasysiu kita savaite

    Aukso Žvynas, 2013-11-02 12:42:52

    "Aukso Žvynas Taurė 2014" registruotis panorę dalyviai:

  • "Gold Fin" - Latvia
  • Darius ir Kęstutis - Vilnius
  • "Siprak" - Kaunas
  • "Aukso Žvynas" - Tauragė
  • ADD Team - Vilnius/Raseiniai
  • ?
  • ?
  • ?
  • ?
  • ?
  • Paraškas registracijai siūskite: auksozvynas@gmail.com

    Eddie, 2013-11-01 22:18:58

    Dariau, o kodel tada tavo laiskas is Vilniaus imones? Aisku, as galiu pataisyti i Kauna :) Beje, gal jau pavadinima turit?

    Darius, 2013-11-01 20:10:57

    Darius ir Kestutis is Kauno :)

    Pasisakyti
    Vardas:
    Saugos kodas:
    Pakartokite saugos kodą:
    free counters
    Varžybų taisyklės Kontaktai
    Tauragės karpininkų klubas - "Aukso Žvynas"